Daj się ponieść…

Park Linowy jest specjalnie przygotowanym terenem do zabawy na linach.
Korzystać z niego mogą dzieci (samodzielnie od 120 cm wzrostu), młodzież oraz dorośli.Park Linowy ,,Leśny Raj” jest pierwszym tego typu parkiem rozrywki w naszym regionie. Posiada 61 różnorodnych przeszkód zlokalizowanych na trzech trasach o różnym poziomie trudności. Nasz park zapewni Państwu niezapomniane wrażenia, mega adrenalinę oraz poczucie wolności. Jest to wspaniały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu. Dzięki pobycie w parku linowym można nauczyć się opanowania, utrzymywania równowagi, odpowiedzialności oraz przełamać
barierę strachu i lęku wysokości.

W ,,Leśnym Raju” znajdują się 3 trasy o róznym poziomie trudności i wysokości, dzięki czemu każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej będzie mogła przejść całą trasę.

Jak wygląda pobyt w parku?

Otóż po zakupie biletu nasz gość zostaje wyposażony w profesjonalny sprzętasekuracyjny (uprząż, lonże, karabinki, trak, kask). Następnie wraz z instruktorem udaje się na trasę szkoleniową, gdzie zostanie pokazane i wyjaśnione w jaki sposób prawidłowo i bezpiecznie pokonywać przeszkody. Uczestnik musi powtórzyć prezentowane czynności, a instruktor poprawi ewentualne błędy. Dopiero po ukończeniu szkolenia, gość jest dopuszczony do wejścia na wybraną trasę.

Nasz park linowy jako JEDYNY W KRAJU posiada nową przeszkodę: LINOSKOCZEK.

Jako jeden z nielicznych w kraju Park Linowy ,,Leśny Raj” posiada
CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA niemieckiej firmy TUV.